Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiair Front Office / Ticketing medewerkster in Zwolle

PEC Zwolle zoekt stagiair Front Office / Ticketing medewerkster Wij zoeken een stagiair(e) die onze afdeling ondersteunt bij de dagelijkse werkzaamheden op de front office/ ticketing afdeling. Jouw werkzaamheden zullen bestaan uit; verwerken van de post, ontvangen van bezoekers, e-mail- en telefoonverkeer, ticket en seizoenkaart verkoop en fanshop werkzaamheden.Ben jij accuraat, stressbestendig en communicatievaardig zowel mondeling als schriftelijk? Kan jij goed zelfstandig werken en ben jij een echte doener die het ook leuk vindt om een actieve rol te spelen op de wedstrijddagen?  Dan is dit helemaal jouw stageplek en willen wij graag met jou kennismaken.

Beschrijving

Vacature omschrijving

PEC Zwolle zoekt stagiair Front Office / Ticketing medewerkster

Wij zoeken een stagiair(e) die onze afdeling ondersteunt bij de dagelijkse werkzaamheden op de front office/ ticketing afdeling. Jouw werkzaamheden zullen bestaan uit; verwerken van de post, ontvangen van bezoekers, e-mail- en telefoonverkeer, ticket en seizoenkaart verkoop en fanshop werkzaamheden.

Ben jij accuraat, stressbestendig en communicatievaardig zowel mondeling als schriftelijk? Kan jij goed zelfstandig werken en ben jij een echte doener die het ook leuk vindt om een actieve rol te spelen op de wedstrijddagen?  Dan is dit helemaal jouw stageplek en willen wij graag met jou kennismaken.

Wie zoeken wij?
 • MBO studie richting administratief medewerker;
 • Verantwoordelijkheidsgevoel;
 • Goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden;
 • Leergierig en flexibel ingesteld;
 • Aanwezigheid bij (thuis)wedstrijden;
 • 4 á 5 dagen beschikbaar.
Wat bieden wij?
 • Een veelzijdige stage, binnen een jong en enthousiast team;
 • Leerzame stagebegeleiding;
 • Stagevergoeding;
 • Mogelijkheid tot bezoeken thuiswedstrijden PEC Zwolle.
Competenties
 • Klantgericht;
 • Gedreven;
 • Doelgericht;
 • Pro-actief;
 • Flexibele instelling;
 • Zelfstandig en in teamverband kunnen werken.

Extra informatie

Plaats
Zwolle
Dienstverbanden
Stage

Gelderland | Stage marketing en communicatie | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.