Stageplaats Media beschikbaar!

Wij bieden een stageplek waar je écht onderdeel wordt van het team en direct kunt bijdragen aan de groei van ons bedrijf. Omdat wij midden in een rebranding zitten, krijg je de unieke kans om mee te bouwen aan een merk dat nog volop in ontwikkeling is.

40 uur per week
Tussen €150 en €550 Per maand

Wat ga je doen?

Jouw creativiteit. Onze auto's. Échte impact.
Als stagiair Allround Mediamaker/vormgever werk je mee aan de zichtbaarheid en groei van ons autobedrijf. Ons bedrijf, voorheen CS Automotive, is recent overgenomen en bevindt zich midden in een rebranding. Hierdoor krijg je de kans om mee te bouwen aan een merk dat nog volop in ontwikkeling is.

Je werkt binnen ons marketing- en contentteam en houdt je bezig met fotografie, videografie, social media content en promotionele uitingen. Je maakt foto's en video's van auto's, bewerkt content, helpt bij campagnes en denkt mee over nieuwe creatieve ideeën om ons merk verder te versterken.

Geen dag is hetzelfde. De ene dag ben je bezig met het maken van content op locatie, de andere dag werk je aan social media, advertenties of promotiemateriaal. Je leert werken met professionele software, contentplanning, branding en online marketing.

Wat deze stage uniek maakt, is dat jouw werk direct zichtbaar is. Je draait volledig mee in het team, krijgt verantwoordelijkheid en werkt aan echte projecten

Wat wij bieden

  • Zelfstandigheid
  • Leuke werkomgeving
  • Vrijheid

Wat wij vragen

  • Je dient ingeschreven te staan bij een mbo-opleiding.
  • Zelfstandigheid
  • Communicatie
  • Bereid om te leren
  • Probleemoplossend

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat? Klik op de 'solliciteer nu' knop en dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en creatieve student die de opleiding Allround Mediamaker volgt. Je hebt interesse in fotografie, video, social media en contentcreatie en vindt het leuk om mee te denken over nieuwe ideeën en campagnes. Je bent leergierig, zelfstandig en neemt initiatief. Daarnaast kun je goed samenwerken, werk je nauwkeurig en ben je niet bang om verantwoordelijkheid te nemen. Ervaring met foto- of videobewerkingssoftware is een pluspunt, maar motivatie en inzet vinden wij belangrijker. Omdat wij actief zijn in de automotive branche, is affiniteit met auto's een grote pré. Je hoeft geen technische kennis te hebben, maar het helpt als je enthousiast wordt van auto's en het leuk vindt om hierover content te maken. Wij zoeken iemand die graag zichtbaar resultaat ziet van zijn werk en samen met ons wil bouwen aan een merk dat volop in ontwikkeling is.

Status
Open
Opleidingsniveaus
MBO, HBO
Plaats
Zevenbergen
Werkuren per week
40
Dienstverbanden
Stage
Salarisindicatie
Tussen €150 en €550 Per maand
Verantwoordelijk voor
Werkt media-uiting uit
Gepubliceerd op
22-06-2026

Zevenbergen | Stage marketing en communicatie | Stage | MBO | HBO

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.