F1Max.nl zoekt nieuwsredacteurs in opleiding! in Amsterdam
Ben je iemand die op zoek is naar een stage om in de achtste versnelling mee naar de finishlijn te racen? Is de titanenstrijd van de koningsklasse; beter bekend als Formule 1, helemaal je heil? Top. Onze F1 nieuws- en lifestyle-website F1Max breidt uit.
Wat ga je doen?
De student leert om te selecteren en pakkende content te produceren die inspeelt op de behoeftes van de lezersgroep in het onderwerp van F1.
We trappen in februari af en werken naar het Formule 1-seizoen toe. Daarom zoeken wij meerdere fulltime stagiair(e)s voor drie maanden of langer. We zullen het internationale nieuws coveren, zo ook de lifestyle content over de levens van de coureurs verslaan.
Wat wij bieden
- Flexibele werkuren
- Leuke werkomgeving
- Gratis Lunch
- Hybride werken
- Leuke trips met team
Wat wij vragen:
- Minimaal mbo4 werk- en denkniveau;
- Communicatief
- Accuraat
- Flexibel
- Zelfstandig
Solliciteren
Ben jij de perfecte kandidaat? Klik op de 'solliciteer nu' knop en dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op!
Extra informatie
Een affiniteit met Formule 1 is cruciaal. De student dient te weten wat er speelt en volgt het actuele nieuws.
Begrijpen welk nieuws goed scoort en dat in een heldere, pakkende en objectieve wijze presenteren in tekst is waar de student zich verder in ontwikkelt.
- Status
- Inactief
- Opleidingsniveaus
- MBO, HBO
- Plaats
- Amsterdam
- Werkuren per week
- 32 - 40
- Dienstverbanden
- Stage
- Salarisindicatie
- Tussen €250 en €350 Per maand
- Verantwoordelijk voor
- Nieuws- en lifestylecontent over F1, Max Verstappen en Red Bull Racing
Ontvang vergelijkbare vacatures in je mailbox
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.