Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiair(e) Payroll in Rotterdam

... Stagiair(e)... Is geen enkel detail veilig voor jou? Kom dan ons team versterken als Stagiair(e) Payroll! Op de 38e verdieping in het indrukwekkende gebouw ‘De Rotterdam’, houdt het Payroll team zich bezig met...

Beschrijving

Vacatures
Stagiair(e) Payroll

Is geen enkel detail veilig voor jou?

Kom dan ons team versterken als Stagiair(e) Payroll!

Op de 38e verdieping in het indrukwekkende gebouw ‘De Rotterdam’, houdt het Payroll team zich bezig met het strategisch, tactisch en operationeel payroll beleid. Het team adviseert en ondersteunt het vestigings- en holdingmanagement met onder andere de salarisverwerking.

De belangrijkste bijdrage die jij aan het team levert:
Als Stagiair(e) Payroll bied je ondersteuning bij werkzaamheden die veelal te maken hebben met de payroll administratie. Je controleert en archiveert in SAP verwerkte mutaties die door de vestigingen worden aangeleverd. Je beantwoordt de vragen en opdrachten die binnenkomen in de algemene mailbox, voert diverse administratieve taken uit en onderhoudt contact met de HR medewerker in de vestiging. Hiernaast voer je controles uit op het bestaande processen. Tijdens jouw stage is geen dag hetzelfde. Je krijgt regelmatig ad-hoc vragen, die binnen korte tijd beantwoord dienen te worden. Door initiatief te nemen, bepaal je zelf hoeveel je leert!

Jij bent:
• per september 2019 op zoek naar een leuke, leerzame en uitdagende stage;
• een HBO student die bij voorkeur een opleiding volgt in de richting van finance, HR, Payroll, of office management;
• op zoek naar een stage voor 32-40 uur voor minimaal 5 maanden;
• uitstekend in de Nederlandse taal in woord en geschrift;
• goed in werk met het MS Office pakket;
• accuraat, energiek, zelfstandig,
• accuraat, flexibel, zelfstandig, gestructureerd, een organisatietalent en niet bang om initiatieven te nemen. Kortom: je hebt een echte aanpakker!!

Wat bieden wij jou?
Wij bieden een uitdagende en afwisselende stage binnen een dynamisch en internationale organisatie. Naast goede begeleiding, stimuleren wij je om jezelf te ontwikkelen. Je krijgt niet alleen veel verantwoordelijkheid, maar ook de mogelijkheid tot eigen inbreng. Wij bieden een omgeving waar alles kan. Samen met het team zet je de vetste resultaten neer omdat jullie simpelweg altijd willen winnen. Net als ons heb jij gewoon lef en bouw je elke dag een feestje. Voor én met onze klant. Wij bieden een marktconforme stagevergoeding, en een - zonder te overdrijven – fantastische werkplek op de 38e etage in ‘De Rotterdam’.

Jouw WOW werkgever
Wij zijn marktleider op het gebied van consumentenelektronica in Nederland. Als team bouwen wij samen aan het blijven van dé omnichannel speler met 49 vestigingen en een online webshop. Hoe we dat doen? Door op zoek te gaan naar de WOW voor jou. Wij verkopen geen producten, maar oplossingen. Door onze klanten op één te zetten. Altijd. Door zowel online als offline de beste klantbeleving te bieden. Wij bouwen een feestje voor en met onze klanten. Wij geloven dat alles kan als je zelf actie onderneemt. Werken bij MediaMarkt betekent: met plezier willen winnen!

Extra informatie

Plaats
Rotterdam
Dienstverbanden
Stage

Rotterdam | Zuid-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.