Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiair(e) Machine Learning Engineer / Data Engineer in Rotterdam

... Stagiair(e) Machine Learning Engineer / Data... Ben jij analytisch en gek op data? Kom dan ons team versterken als Stagiair(e) Machine Learning Engineer / Data Engineer! Het Mediamarkt Analytics team is...

Beschrijving

Vacatures
Stagiair(e) Machine Learning Engineer / Data Engineer

Ben jij analytisch en gek op data?

Kom dan ons team versterken als Stagiair(e) Machine Learning Engineer / Data Engineer!

Het Mediamarkt Analytics team is verantwoordelijk voor het bieden van structurele analytische oplossingen voor de functionele uitdagingen waarmee de organisatie te maken kan krijgen in de bruisende wereld van de moderne retailmarkt. Met behulp van de nieuwste technieken, leveren jullie structureel data-gedreven inzichten om de organisatie te ondersteunen. Deze gegevens zijn altijd accuraat en op ieder moment inzichtelijk voor iedereen. Ook zorgen jullie ervoor dat de gegevens altijd accuraat en inzichtelijk zijn voor iedereen. Op deze manier kan de gehele organisatie zowel op lokaal, als wereldlijk niveau goed geïnformeerde beslissingen nemen.

De belangrijkste bijdrage die jij aan het team levert:
Als Machine Learning Engineer of Data Engineer stagiair(e) ga jij je steentje bijdragen door te helpen bij het optimaliseren van onze personeelsplanning. Jij gaat helpen om nog nauwkeuriger te voorspellen hoeveel medewerkers er per dag en per uur nodig zijn binnen onze 49 vestigingen. Dit betekent dat jij gaat helpen bij het aanleveren van data-gedreven aanbevelingen binnen onze Nederlandse vestigingen. Hiernaast ga je ook je steentje bijdragen door het verbeteren van ons forecastingsproces. Je helpt de organisatie door het aantal verkochte items per dag, per vestiging en per afdeling van al onze vestigingen te voorspellen. Naast deze twee grote projecten zal je ook op technisch vlak veel gaan bijdragen. Zo zal je gaan helpen om de machine learning algoritmes training te gaan schalen. Om dit te bereiken maak je gebruik van verschillende technieken (van time-series forecasting tot gradient boosted machines). Ook ga je helpen om onze huidige simulaties op te schalen, zodat we honderden hypotheses kunnen testen in een minimaal tijdsbestek. Dit alles doe je onder begeleiding van een Engels sprekende collega.

Jij bent:
• per september 2019 op zoek naar een leuke, leerzame en uitdagende stage;
• een WO Master/ PhD student die bij voorkeur een opleiding volgt in de richting van computer science, statistiek, econometrie, kunstmatige intelligentie, en/of traditionele wetenschap zoals natuurkunde en wiskunde;
• op zoek naar een stage voor 32-40 uur voor minimaal 5 maanden;
• uitstekend in de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
• accuraat, secuur, flexibel, iemand die graag wil leren en niet bang is om initiatieven te nemen. Kortom: je bent een echte aanpakker!

Wat bieden wij jou?
Wij bieden een uitdagende en afwisselende stage binnen een dynamisch en internationale organisatie. Naast goede begeleiding, stimuleren wij je om jezelf te ontwikkelen. Je krijgt niet alleen veel verantwoordelijkheid, maar ook de mogelijkheid tot eigen inbreng. Wij bieden een omgeving waar alles kan. Samen met het team zet je de vetste resultaten neer omdat jullie simpelweg altijd willen winnen. Net als ons heb jij gewoon lef en bouw je elke dag een feestje. Voor én met onze klant. Wij bieden een marktconforme stagevergoeding, en een - zonder te overdrijven – fantastische werkplek op de 39e etage in ‘De Rotterdam’.

Jouw WOW werkgever
Wij zijn marktleider op het gebied van consumentenelektronica in Nederland. Als team bouwen wij samen aan het blijven van dé omnichannel speler met 49 vestigingen en een online webshop. Hoe we dat doen? Door op zoek te gaan naar de WOW voor jou. Wij verkopen geen producten, maar oplossingen. Door onze klanten op één te zetten. Altijd. Door zowel online als offline de beste klantbeleving te bieden. Wij bouwen een feestje voor en met onze klanten. Wij geloven dat alles kan als je zelf actie onderneemt. Werken bij MediaMarkt betekent: met plezier willen winnen!

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Rotterdam
Dienstverbanden
Stage

Rotterdam | Zuid-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.