Helaas, deze vacature is niet actief.

TUI Stage Customer Support / Klantenservice - Locatie Ammerzoden

Beschrijving

Ben jij klantgericht, dienstverlenend en beschik je over een probleemoplossend vermogen? 
Dan hebben wij een leuke functie voor jou!


Wij zijn op zoek naar enthousiaste stagiair(e)s voor de afdeling Customer Support én Klantenservice, een onderdeel van het Customer Services Center.

Customer Support
Als stagiaire van onze afdeling Customer Support heb je rechtstreeks contact met particuliere klanten en reisagenten die bij TUI een vakantie hebben geboekt. Dit contact verloopt hoofdzakelijk via telefoon of e-mail. Je houdt je bezig met het afhandelen van wijzigingen of klachten voor en tijdens de reis. Je speelt in op de klantbehoefte en zorgt voor een passende oplossing voor de klant.
 
Klantenservice
Als stagiaire van onze afdeling Klantenservice heb je rechtstreeks contact met particuliere klanten en reisagenten die bij TUI een vakantie hebben geboekt. Dit contact verloopt hoofdzakelijk via telefoon of e-mail. Je houdt je bezig met het afhandelen van wijzigingen of klachten na afloop van de reis.
Wij willen de beste after service leveren aan onze klanten, waar jij ook verantwoordelijk voor bent.
 
Als stagiair(e) op de Customer Services Center werk je, na een gerelateerde starterstraining, volledig mee als medewerker. Samen met collega’s en stagiair(e)s vorm je een team binnen deze afdeling.


Functie-eisen

Je bent enthousiast en je laat tijdens je stage zien dat jij je verantwoordelijk voelt voor een optimale klantervaring. Je bent flexibel, doortastend en denkt in uitdagingen in plaats van problemen. Ook deins je er niet voor terug om een moeilijk gesprek te voeren. Je laat zien dat je leergierig bent, de stage is bedoeld om jou zo veel mogelijk te laten leren over het vak. Wij garanderen een leuke en afwisselende stageplaats, een goede stagevergoeding en ruimte om jezelf te ontwikkelen. Daarnaast neem je de volgende ervaring en kennis met je mee:
 

  • Je volgt een toeristische MBO4 of HBO – opleiding

Bedrijfsomschrijving

Het Customer Services Center vormt het hart van reisorganisatie TUI Nederland N.V. Op deze afdeling worden alle reserveringen van onze diverse merken aangenomen en verwerkt. Wekelijks worden duizenden vragen behandeld en vele boekingen gemaakt. Het Customer Services Center bestaat uit vier locaties:  Ammerzoden, Enschede, Rijswijk en Curaçao.


Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Ammerzoden
Dienstverbanden
Stage

Ammerzoden | Stage toerisme en sport | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.