Helaas, deze vacature is niet actief.

Werkstudent Robotics & Operational Excellence in Amstelveen

De... Introductie Voor ons team dat opereert binnen KPMG Advisory, Finance & Business Services, zoeken wij Robotics & Operational Excellence (ROE) adviseurs op het functieniveau werkstudent. Vind je het leuk...

Beschrijving

De functie

Introductie
Voor ons team dat opereert binnen KPMG Advisory, Finance & Business Services, zoeken wij Robotics & Operational Excellence (ROE) adviseurs op het functieniveau werkstudent. Vind je het leuk om processen binnen de business te verbeteren en daarbij de nieuwste technieken op het gebied van Robotics te gebruiken? Motiveert het jou om onze klanten te adviseren? En ben je geïnteresseerd in het creëren van waarde en efficiëntie door middel van technologische oplossingen? Ga dan aan de slag als ROE-werkstudent!

Jouw functie
Als ROE-consultant in spé help jij organisaties om doorbraakverbeteringen te realiseren in productiviteit, kwaliteit, kosten en klanttevredenheid. Met behulp van Operational Excellence methodieken zoals Lean en Six Sigma ondersteun je onze klanten om een cultuur van continu verbeteren te realiseren en zo bij te dragen aan het optimaliseren van de organisatie strategie en financiële processen. Je analyseert bijvoorbeeld automatiseringsmogelijkheden van een Finance-afdeling implementeert Robotic Process Automation tools om handmatige processen te automatiseren en de organisatie te adviseren bij de implementatie. Je bent dus van analyse tot implementatie betrokken en continu bezig met innovatie en strategische vraagstukken van nationale en internationale klanten.

Als KPMG-consultant word je expert op het gebied van procesverbetering en robotisering. Je krijgt te maken met een zeer gevarieerd pallet aan werkzaamheden, waarbij je de ene keer een spar-sessie met collega’s houdt over de mogelijkheden van procesoptimalisatie voor de klant en de andere keer je praktische en projectmatige talenten aanspreekt om een transformatie vlot te trekken. Wat de opdracht ook is, je krijgt al snel de ruimte en verantwoordelijkheid om je eigen (deel)projecten te draaien.

Jouw mogelijkheden
Werken bij KPMG levert je meer op dan alleen een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je werkt bij ons samen in een prettige, informele omgeving, waar veel persoonlijke aandacht is voor jou en je collega’s en waar de mogelijkheid bestaat om internationale projecten op te pakken.

We vinden het belangrijk dat jij je eigen doelen kan bereiken en door kan groeien als topadviseur. Daarom krijg je een Development Manager die je daarbij helpt en wegwijs maakt in de organisatie. Daarnaast willen we dat je je thuis voelt in de organisatie en een goede start maakt. Je begint daarom in je eerste week met een on-boarding programma van een aantal dagen, waarin je samen met andere startende collega’s op een leuke manier kennis maakt met KPMG.

Het profiel

Jouw profiel 
Wij zijn op zoek naar een gedreven en innovatieve starter met aantoonbare interesse in procesoptimalisatie en automatisering van de toekomst. Je bent een absolute teamplayer met een kritische, leergierige en professionele houding, die goed in staat is zelfstandig te werken. Daarnaast beschik je over een analytisch vermogen en ondernemersmentaliteit en ben je assertief, flexibel en initiatiefrijk. Je beschikt over de juiste communicatieve en sociale vaardigheden en vindt het leuk om je te verdiepen in de mogelijkheden van robotisering. Tot slot staat kwalitatief goed werk bij jou hoog in het vaandel. Verder herken jij jezelf in het volgende profiel;

 • Je bent (minstens) 4 dagen in de week beschikbaar.
 • Je beschikt over een afgeronde academische studie met uitstekende resultaten, of je bent nog bezig met je studie.
 • Je hebt een aantoonbaar sterk analytisch en probleemoplossend vermogen en werkt resultaatgericht
 • Je hebt interesse in Finance & Robotics Process Automation
 • Werkervaring met tools als Blue Prism, UIPath of Automation Anywhere is een pré
 • Werkervaring met methoden als Lean, Six Sigma is een pré
 • Je bent communicatief sterk en weet je collega's en opdrachtgevers op verschillende niveaus te motiveren en te inspireren
 • Je bent een gedreven teamplayer waardoor je zowel goede relaties opbouwt met je collega’s als ook gemakkelijk omgaat met (potentiële) opdrachtgevers;
Ons aanbod

Als werkstudent bij KPMG kun je rekenen op:

 • Een uitstekend marktconform salaris;
 • Laptop van KPMG;
 • Premievrij pensioen;
 • Jonge bedrijfscultuur met o.a.
  • Aandacht voor persoonlijke ontwikkeling met passende trainingen, opleidingen en coaching
  • Alle KPMG’ers onder de 31 jaar zijn automatisch lid van KPMG Connect: (fun) activiteiten om je ervaringen

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amstelveen
Dienstverbanden
Stage

Amstelveen | Noord-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.