Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Retail stage bij snelgroeiend koffie merk! in Amsterdam

Vascobelo is een premium Belgisch koffiemerk en wij geloven dat koffie meer is dan enkel een drank. Het gaat om samenkomen met vrienden of familie, het uitwisselen van ideeën of om een moment van rust voor jezelf. Met onze producten zorgen wij ervoor dat horecabedrijven en kantoren door heel Nederland voorzien worden van de lekkerste koffie. Bovendien hebben wij intussen ook 8 eigen koffiebarren in bezit. Voor ons products afdeling zijn we doorlopend op zoek naar een stagiair in Amsterdam.

Wat ga je doen?

Bij de 'Products' afdeling van Vascobelo zijn wij op zoek naar een spin in het web. Als stagiair ben je onderdeel van ons team, bestaande uit 5 jonge mensen. Samen zijn jullie verantwoordelijk voor het hele proces van de aanname van onze bestellingen tot een perfecte levering bij de klant. In dit proces zal je ervaring opdoen op het gebied van sales, retail, logistiek en voorraad-management. Oftewel een stage met veel afwisseling.

Daarnaast ben jij het gezicht van onze afdeling: jij zorgt voor de persoonlijke touch in het contact met onze klanten, zowel telefonisch, per e-mail en face-to-face. Bovendien schakel je met leveranciers en help je met ons voorraadbeheer. Je zal kennismaken met kantoorwerk, commercie, logistiek en hospitality en dat allemaal in één stage!

We zoeken een aanpakker die proactief meedenkt over verbeteringen van onze processen. Ben jij de persoon die wij zoeken? Reageer dan direct!

Wat wij bieden

 • Stagevergoeding € 400 op fulltime basis
 • Werken in een jong, gezellig team
 • Ervaren stagebegeleider: leert je alle kneepjes van het vak!
 • Aandacht voor jouw persoonlijke ontwikkeling
 • Afwisselende stage in Amsterdam
 • Koffie kennis en barista training

Wat wij vragen:

 • Minimaal hbo-werk- en -denkniveau; richting facility, commercie/economie, logistiek (of iets vergelijkbaars)
 • Affiniteit met hospitality en commercie
 • Enthousiast en pro-actief!
 • Goed onderlegd Nederlands en Engels
 • Rijbewijs

Solliciteren

Wij bieden je de kans om te werken in een professionele omgeving met aandacht voor jouw persoonlijke ontwikkeling. Word jij onderdeel van onze Vascobelo familie? Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Solliciteer dan directExtra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Werkuren per week
24 - 38
Dienstverbanden
Stage, Afstudeerstage
Salarisindicatie
Tussen €300 en €400 Per maand
Verantwoordelijk voor
Uitvoeren operationele taken

Topjob | Amsterdam | Noord-Holland | Stage management | Stage | Afstudeerstage | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.