Helaas, deze vacature is niet actief.

Game Design stage Escape Room in Amsterdam

Backspace Escape Rooms onderscheidt zich door een grote uitbreidingsdrang en het zoeken naar nieuwe concepten. Met 5 escaperooms in bedrijf en plannen voor nog zeker 3 andere op dezelfde locatie is er bij ons voortdurend behoefte aan verschillende vormen van creativiteit. Voor ons team zijn we op zoek naar een creatieve game designer. Kan jij ons daarbij helpen?

Wat ga je doen?

Backspace Escape Rooms onderscheidt zich door een grote uitbreidingsdrang en het zoeken naar nieuwe concepten. Met 5 escaperooms in bedrijf en plannen voor nog zeker 3 andere op dezelfde locatie is er bij ons voortdurend behoefte aan verschillende vormen van creativiteit. Voor ons team zijn we op zoek naar een creatieve game designer. Kan jij ons daarbij helpen?

Backspace Escaperooms is sinds mei 2017 gevestigd in een oud bedrijfspand in het Westelijk Havengebied in Amsterdam. Bij ons draait alles om beleving, en onze spellen zijn gericht op een brede doelgroep; van kinderfeestjes tot bedrijfsuitjes. Onze klanten zijn samen aan het puzzelen, maar tegelijkertijd moeten de puzzels onderdeel uitmaken van een verhaal met personages, vreemde locaties en een einddoel. We zijn continu bezig met het bedenken, analyseren en verbeteren van puzzels.

Bij ons zal je aansluiten bij een multidisciplinair team voor het bedenken van een nieuwe escaperoom-ervaring, danwel het verbeteren van onze bestaande kamers. Daarbij staan de spellen bij jou voorop. Hoe werken de spellen in het geheel en hoe zorgen we dat de spellen aansluiten bij verschillende doelgroepen en groepsgroottes? Hoe gaan we om met hints? Hoe combineren we fysieke en digitale elementen in onze ervaring? Onze methode is om spellen snel te testen en te verbeteren op basis van wat er daadwerkelijk gebeurd.

In het geval van een meewerkstage zal je naast je eigen werkzaamheden ook meedraaien als moderator, wat inhoudt dat je klanten ontvangt en ze monitort tijdens het spel.

Wat wij bieden

 • een bijzondere kans om mee te werken aan een nieuwe escape room
 • een uniek kijkje achter de schermen van een creatieve startup
 • jouw vaardigheden als game designer op een originele manier inzetten

Wat wij vragen:

 • Minimaal hbo-werk- en -denkniveau;
 • start september 2018
 • meewerkstage 4-6 maanden
 • perfectionistisch ingesteld
 • sterk op conceptueel gebied
 • affiniteit met de combinatie spel en verhaal
 • de brede doelgroep spreekt je aan
 • je vindt het leuk en uitdagend om binnen gegeven kaders te werken
 • je kunt goed zelfstandig werken op basis van vaste overlegmomenten

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Werkuren per week
24 - 40
Dienstverbanden
Afstudeerstage
Salarisindicatie
Tussen €200 en €300 Per maand
Verantwoordelijk voor
Verbeteren en ontwikkelen escape rooms en begeleiding van gasten.

Amsterdam | Noord-Holland | Stage toerisme en sport | Stage ICT | Afstudeerstage | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.