Beschrijving
Liever sleutelen aan een krachtige truck dan aan een gewone auto? Start als BBL Vrachtwagenmonteur in Leeuwarden! Je leert het vak in de praktijk, gaat één dag per week naar school en verdient vanaf je eerste werkdag gewoon salaris.
Wat ga je doen?
Als BBL Vrachtwagenmonteur in Leeuwarden werk je vier dagen per week in een moderne werkplaats en ga je één dag naar school. Samen met ervaren monteurs zorg jij ervoor dat vrachtwagens, bestelbussen en opleggers veilig en snel weer de weg op kunnen.
Je begint met de basis en leert steeds meer. Tijdens je werk ga je onder andere:
- Onderhoud uitvoeren aan vrachtwagens en bedrijfswagens
- Banden, remmen, accu's, schokdempers en andere onderdelen vervangen
- Olie en andere vloeistoffen controleren en verversen
- Helpen bij het opsporen en oplossen van storingen
- Voertuigen uitlezen en diagnoses stellen zodra je daar klaar voor bent
Vrachtwagens zitten vol moderne techniek en elektronica. Daardoor is geen werkdag hetzelfde en blijf je jezelf ontwikkelen.
Wat kun je van ons verwachten
- Salaris tussen €1.364 en €2.785 per maand (afhankelijk van leeftijd)
- Salaris op je schooldag: je leert én krijgt gewoon betaald
- Een volledig betaalde mbo-opleiding via Maintec
- 25 vakantiedagen + vakantiegeld
- Reiskostenvergoeding
- Goede begeleiding van ervaren monteurs
- Een vaste Maintec coach die je helpt tijdens je BBL traject
- Extra praktijktrainingen om jezelf te ontwikkelen
- Kans op een vaste baan na je opleiding
Waar ga je werken?
Als BBL Vrachtwagenmonteur in Leeuwarden ga je via Maintec aan de slag bij een bedrijf dat bij jou past. Dat kan een dealer, transportbedrijf of bedrijfsautogarage zijn. Samen kijken we welke werkplek het beste aansluit bij jouw interesses.
Je werkt in een moderne werkplaats met goed gereedschap en collega's die jou graag het vak leren. Ook vanuit Maintec begeleiden we je tijdens je hele BBL-traject. Je krijgt een vaste coach en elk kwartaal komen we langs op jouw werkplek om te evalueren hoe het gaat, je ontwikkeling te bespreken en je verder te helpen waar nodig.
Wat verwachten wij van jou?
- Je bent gek op auto's, vrachtwagens en-of techniek.
- Je werkt graag met je handen en bent een doener
- Je gaat starten met de mbo-opleiding (Allround) Technicus Bedrijfsauto's (niveau 2, 3 of 4) of volgt deze al en zoekt een BBL-werkplek.
- Je woont in Leeuwarden of omgeving, of bent bereid hier naartoe te reizen.
- Je bent in bezit van rijbewijs B of gaat deze binnenkort behalen
Zie jij jezelf al sleutelen aan de grootste voertuigen op de weg? Solliciteer vandaag nog en start jouw carrière als BBL Vrachtwagenmonteur in Leeuwarden!
Extra informatie
- Status
- Open
- Opleidingsniveaus
- MBO
- Plaats
- Leeuwarden
- Gepubliceerd op
- 07-07-2026
Ontvang vergelijkbare vacatures in je mailbox
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
Deel deze vacature
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.