Meewerkstage Knowledge Manager
Beschrijving
Dit ga je doen
Je gaat aan de slag als Knowledge Manager binnen het Content Service team. Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de kennisbank. In deze stage help jij ons bij het opnieuw ontwerpen van de kennisbank. Stap voor stap.
Je:
- Bereidt bestaande kennisartikelen voor zodat onze AI-tools ze beter herkennen.
- Leest rapportages uit en checkt of alle onderdelen goed zijn meegenomen.
- Doet een laatste handmatige edit voordat artikelen klaarstaan voor upload.
- Werkt samen met Content Specialisten, Developers en AI-experts.
- Denkt mee over hoe we onze content slimmer, eenvoudiger en beter maken.
Je werkt dus niet in de AI, niet met AI, maar voor AI. Jij zorgt dat de input klopt. Dan doet de AI de rest.
Samen zijn we
We zijn Odido, de nieuwe provider van Mobiel, Glasvezel en TV. En met bijna 2.000 collega’s laten we zien dat telecom beter kan. Want technologie is er voor iedereen. Waar je ook vandaan komt, waar je ook heengaat. Met Odido doet iedereen mee aan de digitale wereld. Dat is onze ambitie. Iedereen bij Odido bouwt mee aan een merk dat menselijk, optimistisch en vooruitstrevend is. Is dat ook echt wat voor jou? Dan passen we goed bij elkaar.
Hier staan we voor
Onze naam - je kan hem ook van achteren naar voren lezen - bestaat uit verschillende vormen. Die samen een eenheid zijn. Want dat is hoe we naar de wereld om ons heen kijken. Als een plek waar mensen, hoe verschillend ook, samen vooruitgaan. We zijn er voor elkaar. We kijken altijd wat er kan.
We vieren diversiteit en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving met gelijke kansen voor iedereen. Dat klinkt goed natuurlijk. Maar we laten het niet bij mooie woorden: bij Odido zijn we erkend Top Employer. Een bevestiging waar we trots op zijn.
Dit hebben we voor je
- Ontwikkeling én uitdaging.
- Ontzettend veel vrijheid en plezier.
- Een stagevergoeding van 750 euro bruto per maand (op basis van 40 uur per week)
- Een veilige & hybride werkomgeving.
Dit breng je mee
Je hebt:
- Ervaring met de processen en systemen van Odido.
- Ervaring met Salesforce.
- Oog voor detail en je leest kritisch.
- Talent om informatie helder samen te vatten.
- Sterke schrijfskills.
- Een goed gevoel voor wat klanten écht nodig hebben
Elke dag leren
Bij Odido leren we elke dag, allemaal. Je bent zelf verantwoordelijk voor je eigen ontwikkeling. Daarom bepaal je zelf hoe, wat en wanneer je leert. We hebben meer dan 200 digitale trainingen waarmee je aan professionele én persoonlijke doelen kunt werken. Aan ouderwetse functioneringsgesprekken en beoordelingen doen we niet. Je houdt je manager en je collega’s op de hoogte van je doelen en de voortgang: jij hebt de regie.
Druk op de knop
Ben je net zo enthousiast over Odido als wij? Dan zijn we vast een goede match. We kijken naar je uit. Solliciteren doe je via de sollicitatieknop. Zo gebeurd.
Extra informatie
- Status
- Open
- Opleidingsniveaus
- Middelbare school
- Plaats
- Den Haag
- Salarisindicatie
- €750 Per maand
- Gepubliceerd op
- 23-01-2026
Ontvang vergelijkbare vacatures in je mailbox
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
Deel deze vacature
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.