Het vermaken en maken van duurzame kleding.
Ayse Kledingreparatie bestaat al vanaf 2009. Ik zit zelf al langer dan 20 jaar in het modevak. ik ben heel klein begonnen en uiteindelijk heb ik gewerkt voor een grote firma in het WTC flash five als modellen naaister. Ik heb een grote passie voor kleding maken. Ik wou toch voor m'n zelf beginnen en ben uiteindelijk begonnen met mijn winkeltje. Ik Ben niet zomaar een Kledingreparatie. Ik ben gespecialiseerd in het vermaken van duurzamen kleding, zoals het vermaken van bruidsjurken, gala jurken, kostuums en theater kleding. Ik werk met meerdere winkels in en buiten Amsterdam. De klanten die daar hun trouwjurk kopen komen bij mij voor aanpassingen, korter maken van de jurk, precies op maat maken, en voor de gene die de wensen hebben om van hun jurk een echte droomjurk van te maken aantal aanpassingen. 99% van mijn klanten gaan allemaal gelukkig de deur uit. Natuurlijk doe ik ook gewoon het vermaken en repareren van gewone kleding. Ook hebben we een stomerij. voor de klanten die geen jurk hebben gevonden komen met eigen ontwerp en stof. Voor die gene word er een hele nieuwe jurk gemaakt. (Als daar de tijd voor is)
Wat kan je bij mij nog meer leren
Helpen van klanten, helpen met de jurk aan en uitkleden, afspelden, naaien op de naaimachine, helpen met het maken van een nieuwe jurk, jasje, blouse of andere kleding.
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.