Als stagiair bij team Process Innovation draag je bij aan het behalen van de operationele doelstellingen op het gebied van kwaliteit, veiligheid, werknemerswelzijn, en kosten. Team Operations zorgt ervoor dat de producten bij ons worden ontvangen, worden verzameld, worden verpakt en vervolgens met een glimlach worden bezorgd bij de klant. Een stage bij het grootste team van Crisp biedt je de kans om mee te werken aan verbeterprojecten bij Last Mile. Je werkt aan grote verbeterprojecten, maar ook aan kleinere initiatieven waarmee we Crisp iedere dag een beetje beter maken. Kom jij ons team per september 2024 versterken?
Je wordt onderdeel van het Process Innovation team, samen met ervaren projectmanagers. Je werkt veel samen met het Last Mile team en het delivery propositie team. Samen met een projectmanager werk je aan een of meerdere projecten. Je zal voornamelijk aan de slag gaan met data analyses op het gebied van route planning en delivery propostion, maar vervolgens ga je vooral aan de slag om jouw verbetering door te voeren. Je krijgt hierin alle ruimte én begeleiding om jouw verbetering door te voeren.
Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.