Helaas, deze vacature is niet actief.

Leerling Gastheer/ Gastvrouw – (BBL of BOL) in Apeldoorn de Cantharel

... Voor onze afdeling F&B zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Leerling Gastheer/ Gastvrouw die veel wil leren. Als Leerling gastheer/ gastvrouw ben je samen met je team verantwoordelijk voor het leveren van een...

Beschrijving

Functieomschrijving

Voor onze afdeling F&B zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Leerling Gastheer/ Gastvrouw die veel wil leren. Als Leerling gastheer/ gastvrouw ben je samen met je team verantwoordelijk voor het leveren van een uitstekende service gedurende het ontbijt, de lunch en/of de diners. Met veel plezier heet je onze gasten welkom, neem je de bestellingen op en bedien je onze gasten. Je ziet het als een uitdaging hun verwachtingen te overtreffen en je kan een band creëren met onze gasten. Je bent flexibel inzetbaar op het zonnige terras, ons buffet restaurant met ‘live cooking’, het à carte restaurant, de zalen en ons nieuwe ‘Restaurant James’. Bij een gemiddelde avond leg je al snel 4 a 5 km af. Met een dienblad erbij zorgt dit al snel voor de nodige dagelijkse beweging, lekker actief dus.

Jij bent:

  • Enthousiast en gastvrij;
  • Stressbestendig;
  • Positief ingesteld;
  • Proactief;
  • Flexibel;
  • Zelfstandig;

-     Bezig met de BBL of de BOL opleiding.

Jij hebt:

  • Passie voor de horeca;
  • Interesse om het vak te leren.

Wij bieden:
Als hotel met meer dan 250 medewerkers ontwikkelen wij steeds weer nieuwe concepten. We bieden je daarmee de mogelijkheid om in samenwerking met ons team bij te dragen aan de mooiste momenten van onze gasten, partners en medewerkers. Het salaris is conform de Horeca CAO passend bij de functie en ervaring. We bieden goede opleidingsmogelijkheden en we hebben een aantrekkelijke reiskostenregeling. Verder worden er regelmatig teamuitjes georganiseerd en hebben wij goede tertiaire arbeidsvoorwaarden, bijvoorbeeld kortingen in alle Van der Valk Hotels en kortingen binnen onze organisatie. Daarnaast bieden we eventueel de mogelijkheid om te blijven na je opleiding.

Solliciteren:

Heb jij interesse om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan je motivatie en CV voorzien van een recente foto naar . Heb je naar aanleiding van deze vacature nog vragen? Neem dan contact op met de afdeling P&O: 055-5414455.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Regio
Gelderland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime/Parttime
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Opleidingsniveau
Professioneel werk en denkniveau
Werkervaring
1 tot 2 jaar
Arbeidstijd per week
20-38

Extra informatie

Plaats
Apeldoorn de Cantharel
Dienstverbanden
Stage

Gelderland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.