Helaas, deze vacature is niet actief.

Customer Success - Host (Stage) in Amsterdam

Hoi! Wij zijn bnbmanager. Een snelgroeiend bedrijf in hartje Amsterdam. Met een handig businessmodel ondersteunen wij vastgoedeigenaren (B2C en B2B) bij de verhuur van hun woning aan gasten via diverse advertentiekanalen met: advertentiebeheer, yield management, schoonmaak, sleutelbeheer en hosting. Vanuit ons hoofdkantoor op de mooiste plek in Amsterdam (aan de Singel) beheren wij meer dan 1000 appartementen, b&b’s en hotels in binnen- en buitenland. Dat doen wij o.a. voor onze dochteronderneming op Curaçao. Tot op de dag van vandaag hebben wij circa 50.000 gasten mogen hosten uit 150 verschillende landen. We beat the status quo by connecting modern people to adventurous places worldwide. Making people happy, always and everywhere. That's why we do what we do.

Wat ga je doen?

Customer Success Host (stage)

Als Customer Success Host (stage) vervul je een zeer belangrijke rol binnen de organisatie. Jij bent het gezicht van ons bedrijf. Iedere dag maak jij onze klanten blij en zorg je voor de meest optimale klantbeleving bij bnbmanager. Deze rol is zeker veelzijdig, je zult door Amsterdam scheuren met je scooter om gasten uit de hele wereld te verwelkomen en te voorzien van alles wat ze nodig hebben. Je zal het eerste fysieke contactpunt met de gast zijn tijdens een check-in. Je leert goed je dag in te delen en bent continu bezig met plannen. Voor ons team ben jij dé (aankomend) expert als het om onze gasten gaat en je waakt over de kwaliteit van onze dienstverlening. Jij bent zelf voortdurend bezig met hoe we samen slimmer kunnen werken en kunnen zorgen voor de optimale Guest Experience. Kortom, een veelzijdige rol waar je per definitie veel van kunt leren!

Je stapt in op een leuk moment

Wij zitten middenin de fase om van toffe start-up te groeien naar een (internationale) innovatieve scale-up. Dat maakt het spannend, uitdagend en heel divers. Wij leggen de lat steeds wat hoger, wat maakt dat je soms uit je comfort zone moet stappen. Daar leer je van. Ook krijg je veel verantwoordelijkheid en bepaal jij wat goed is voor bnbmanager en voor de klant. Die vrijheid zie jij als uitdaging!Vereisten

Jij hebt skills

Iedereen heeft talent. Jij ook, alleen jij hebt precies die skills die ons team gaan versterken. Naast het volgen van een MBO of HBO opleiding, het liefst in de richting van Communicatie, Hospitality Management of Hotelmanagement, en een sterke affiniteit met klantcontact ben jij:

 • Een tikkeltje eigenwijs;
 • Goed met talen;
 • Toegankelijk en heb je een enthousiaste houding;
 • Sociaal dier dat goed klikt met verschillende soorten mensen van verschillende culturen;
 • Bekend met Amsterdam en kun je er leuk over vertellen;

Dit krijg je ervoor terug

Wij geloven in plezier hebben in je werk. Ben jij gelukkig, dan straalt dat af op ons team en onze klanten. Om er zeker van te zijn dat wij beste uit jou halen, bieden we het volgende:

 • Een prima stagevergoeding;
 • Een uitdagende, veelzijdige baan met volop doorgroeimogelijkheden;
 • Werken in een team met hoogvliegers waar passie voor je vak, ondernemen en innovatie centraal staat;
 • Goed georganiseerde borrels & BBQ's en boottochten door de grachten ;-)

Je moet nog wel even moeite doen

 • Klik op de 'Solliciteer direct' button
 • Telefonisch kennismakingsgesprek
 • Op locatie een gesprek met Bart of Michiel

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Wat wij bieden

 • Stagevergoeding
 • Veelzijdige functie
 • Leerzame werkomgeving

Wat wij vragen:

 • Minimaal mbo4-werk- en -denkniveau;
 • Goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal
 • Klantgericht

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Werkuren per week
24 - 40
Dienstverbanden
Stage, Afstudeerstage
Salarisindicatie
Tussen €250 en €500 Per maand
Verantwoordelijk voor
Klantcontact

Amsterdam | Noord-Holland | Stage marketing en communicatie | Stage toerisme en sport | Stage | Afstudeerstage | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.