Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiair Projectcoördinator EHBO-onderwijs in Amsterdam

Ter uitbreiding van ons team EHBO-onderwijs zijn we in Amsterdam op zoek naar een:   Stagiair Projectcoördinator EHBO...   Plaats in de... De projectcoördinator valt onder de projectleider EHBO.   Doel van de...

Beschrijving

Ter uitbreiding van ons team EHBO-onderwijs zijn we in Amsterdam op zoek naar een:

 

Stagiair Projectcoördinator EHBO-onderwijs

 


Plaats in de organisatie

De projectcoördinator valt onder de projectleider EHBO.

 

Doel van de functie

In 2017 heeft een grote groep actieve vrijwilligers in Nieuw-West tegen hoge korting deelgenomen aan een EHBO-cursus van het Rode Kruis Amsterdam. Stadsdeel Nieuw-West maakte deze actie mogelijk omdat zij wil investeren in actieve vrijwilligers die veel voor de buurt betekenen. Ook wil zij hiermee de veiligheid in de buurt verhogen.

 

Alle actieve vrijwilligers in Stadsdeel Nieuw-West kregen de kans om bij het Rode Kruis een EHBO-cursus van twee dagen te volgen voor slechts 15 euro per persoon, of een cursus van 3 dagen voor 25 euro per persoon (i.p.v. 250 euro!). Deze actie sluit volledig aan bij de ambitie van het Rode Kruis Amsterdam dat álle Amsterdammers Eerste Hulp kunnen verlenen. Na de eerste twee cursusdagen ontvangt de deelnemer een certificaat. Daarmee kan hij of zij vrijstelling krijgen voor het EHBO-onderdeel binnen een BHV-cursus. Als de vrijwilliger daarnaast ook de aanvullende module Uitgebreide Eerste Hulp (1 extra lesdag) voor 10 euro extra volgt, kan deze zelfs aan de slag als (betaalde) EHBO’er op evenementen of bijvoorbeeld solliciteren naar een functie als ambulancechauffeur. Dit biedt enorm veel kansen voor vrijwilligers. In 2018 bouwen we dit project verder uit.

 

Het aanbod is uniek in Amsterdam en een mooie kans voor organisaties en vrijwilligers:

 • Het is een manier om vrijwilligers te bedanken voor hun vrijwillige inzet;

 • Uit ervaring blijkt dat deelnemers zich na afloop zelfverzekerder voelen;

 • De EHBO-kennis en vaardigheden kunnen niet alleen tijdens het werk, maar ook onderweg of thuis worden toegepast, wat de veiligheid in de wijk verhoogt;

 • EHBO-les wordt financieel toegankelijk gemaakt voor een grote groep inwoners;

 • Het EHBO-certificaat is een mooie aanvulling op een C.V.

   

  Functie-inhoud

  Als stagiair(e) zal je deel gaan uit maken van het EHBO-team. Jij draagt de verantwoordelijkheid dat alle beschikbare cursusplekken worden gevuld en cursisten naar alle tevredenheid de cursus hebben gevolgd.

   

  Bij deze stage kun je zelf aangeven aan welke competenties je vooral wilt werken. Samen met je begeleider bepaal je je leerdoelen. Competenties waar je bijvoorbeeld mee aan de slag zou kunnen, zijn:

   

 • Plannen en organiseren

   

 • Klantgerichtheid

   

 • Resultaatgericht werken

   

 • Financieel bewustzijn

   

 • Uitdrukkingsvaardigheid

   

 • Ondernemerschap en netwerkvaardigheid

   

 • Sales

   

   

  Functie-eisen

  Voor deze functie is het vereist dat je

  •             een relevante opleiding volgt (HBO);
  •             affiniteit hebt met (sociaal) ondernemerschap;
  •             affiniteit hebt met Marketing/Communicatie/Relatiemanagement/e.d.;
  •             een professionele houding hebt in contact met potentiële klanten en opdrachtgevers;
  •             netjes werkt en je werkzaamheden overzichtelijk documenteert;
  •             bereid bent om aanvullende taken te verrichten om inzicht te krijgen in de projecten

                van de afdeling EHBO-onderwijs t.b.v. het mede-ontwikkelen van het EHBO-product;

  •             voor minimaal 5 maanden tenminste 32 uur per week beschikbaar bent tijdens

                kantoortijden.

   

   

   

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage

Amsterdam | Noord-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.