Helaas, deze vacature is niet actief.

MBO/HBO Stagiair(e) Facility (start februari 2019) in Amsterdam Zuidoost

Beschrijving

MBO/HBO Stagiair(e) Facility (start februari 2019)

Wie is er niet mee opgegroeid? McDonald’s. In Nederland hebben we momenteel 245 restaurants, waar in totaal zo'n 19.500 medewerkers werkzaam zijn. Het hoofdkantoor van McDonald’s, ook wel bekend als onze Service Organisatie, gevestigd in Amsterdam-Zuidoost. Ruim 100 medewerkers werken hier aan het beleid en de strategie van McDonald’s in Nederland en het garanderen van de beste kwaliteit en Service in onze restaurants: “Always Open for Good Times”.

Taken en verantwoordelijkheden

Per februari 2019 is er plek in ons team voor een leergierige, assertieve student. Werkend in een Facility team betekent dat geen dag hetzelfde is en je te maken krijgt met veel ad hoc taken en situaties die je altijd vanuit snel en adequaat handelen dient op te lossen waarbij je Hospitality niet uit het oog mag verliezen. Hoe zorg je ervoor dat alle aanvragen en verzoeken binnen de deadlines worden opgelost? Dit zijn een aantal voorbeelden van dingen die je zal leren tijdens jouw facilitaire stage bij McDonald’s Nederland. Daarnaast zal je leren hoe je plannen en visies kunt opstellen en hoe je kunt zorgen dat deze te allen tijde worden toegepast in de praktijk. Onze Facilitair Manager zal je meenemen in haar functie en je alle ins en outs leren van het Facility vak. Heb je veel eigen initiatieven en ideeën? Leuk! Hier staat ons team zeker voor open.

Jouw werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit:

 • (Mee)werken aan leuke projecten en initiatieven die een bijdrage leveren aan de visie van Facility: “Iedereen voelt zich thuis en welkom bij de Service organisatie”;
 • Het verwelkomen en doorverwijzen van onze gasten aan de Front Desk;
 • Meewerken en meedenken aan de verbetering van onze Servicedesk Portal;
 • Organiseren van interne evenementen/bijeenkomsten;
 • Meedenken over het Facility Plan 2019.
Wie ben jij?
 • Je bent proactief, oplossingsgericht en werkt zelfstandig;
 • Je zit in het derde of vierde jaar van je Hbo-opleiding of je volgt een MBO niveau 4 opleiding;
 • Je studeert in de richting Facility of dienstverlening, bijvoorbeeld: HBO Facility Management of MBO Facilitair Leidinggevende.
 • Je bent beschikbaar voor circa 5 maanden (het liéfst 5 dagen per week);
 • Je bent gemotiveerd om dingen te leren en staat open voor feedback;
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal;
 • En boven alles: Je bent servicegericht.
Contactgegevens

Enthousiast?
Pas jij helemaal in ons team? Mail dan jouw motivatiebrief en cv naar . En wie weet, tot snel!

Nog vragen?

Wij zijn te bereiken op het volgende telefoonnummer: 020-5642731.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Zuidoost
Dienstverbanden
Stage

Noord-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.