Helaas, deze vacature is niet actief.

Hema Stagiair(e) Marketing Productions bij HEMA in Amsterdam

Voor onze afdeling Marketing & Communications zijn wij, per direct, op zoek naar een: Stagiair(e) Marketing... In deze zelfstandige meewerkstage ondersteun je het Marketing Communicatie team. Het is een leuke veelzijdige stage voor...

Beschrijving

Voor onze afdeling Marketing & Communications zijn wij, per direct, op zoek naar een:

Stagiair(e) Marketing Productions

In deze zelfstandige meewerkstage ondersteun je het Marketing Communicatie team. Het is een leuke veelzijdige stage voor een van de mooiste retailmerken van Nederland. Tijdens deze stage leer je hoe POS materiaal ontwikkeld en geproduceerd wordt en wat er komt kijken bij de ontwikkeling, productie en distributie van onze folder. Je bent nauw betrokken bij het maken van samples voordat de productie start en bij het beoordelen wat het effect is van het POS materiaal op de winkelvloer. Je zal nauw samenwerken met zowel externe partijen als interne afdelingen. Je maakt kennis met de grafische en logistieke wereld en krijgt een kijkje in de keuken van ons reclame-bureau.

 

Functieprofiel:

 • Het coördineren en controleren van de voortgang, uitvoering en realisatie van alle drukwerkproducties voor de gehele HEMA-organisatie (ook internationaal) zodat de planning van de print producties binnen de daarvoor gestelde tijd en binnen budget wordt gerealiseerd
 • Assisteren bij het plaatsen van orders in overeenstemming met het inkoopbeleid en het bewaken van de kwaliteit van de leveringen
 • Het up-to-date houden van onze POS materialen webshop voor de winkels
 • Het zorgen voor en onderhouden van rapportages en administratie
 • Samenwerken met diverse externe partijen en interne afdelingen.

Functie-eisen:

 • MBO-, of HBO-opleiding richting communicatie/marketing/retail/mediamanagement
 • Minimaal 4 dagen (32 uur) beschikbaar
 • Communicatief vaardig, resultaat- en servicegericht, flexibel, scherp, alert en nauwkeurig
 • Op een praktische manier analytisch en een kei in Excel
 • Teamplayer met hands-on mentaliteit
 • Enthousiast en stressbestendig.

Wij bieden:

Een uitdagende en leerzame stage in een internationale organisatie met een enthousiast, professioneel en gedreven team, waarin collegialiteit en samenwerken de sfeer bepalen. Door middel van deze stage kun je waardevolle werkervaring op doen.

Heb je belangstelling?

Hebben we je enthousiast gemaakt en wil jij inzicht krijgen in de totale commerciële keten in een retailorganisatie en wil je ontwikkelen op gebied van projectmanagement dan gaan we graag met je in gesprek.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage

Amsterdam | Noord-Holland | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.