Helaas, deze vacature is niet actief.

Stagiair Bediening in Roden

Functie:Stagiair... Locatie:Hotel-Restaurant... Plaats:Roden (Drenthe) Aantal uren per week :In... Ben je op zoek naar een leuke baan in de horeca? Dan...

Beschrijving

Functie:Stagiair Bediening
Locatie:Hotel-Restaurant Langewold
Plaats:Roden (Drenthe)
Aantal uren per week :In overleg

Ben je op zoek naar een leuke baan in de horeca? Dan is Fletcher Hotels op zoek naar jou!

Voor ons Hotel-Restaurant Langewold zijn wij op zoek naar een zeer gemotiveerde en enthousiaste collega die ons team kan komen versterken.
Het 4-sterren Hotel-Restaurant Langewold ligt in het noordelijkste puntje van Drenthe, dicht bij de provinciegrens van Groningen. Het hotel beschikt over 40 comfortabele hotelkamers, een sfeervol restaurant en een gezellige bar. Zo is er ook nog een sauna, Turks stoombad, fitnessruimte en zelfs een kegelcentrum. Maar ook voor de zakelijke gast is dit hotel een uitstekende accommodatie, er zijn maar liefst dertien zalen die van alle moderne vergaderfaciliteiten zijn voorzien.

Om ons team te komen versterken zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van:

Stagiair Bediening De functie

Allereerst ondersteun je bij het gastvrij ontvangen van de gasten. Tevens neem je de bestellingen van gasten op en bedien je gerechten en dranken in het restaurant. Bij bijzondere wensen van gasten raadpleeg je de eerste medewerker bediening of het keukenpersoneel. Je geeft bestellingen door aan de keuken of het buffet. Zo nodig ondersteun je de andere afdelingen bij eenvoudige bestellingen. Ook de voorbereidende werkzaamheden en het afruimen van de tafels is onderdeel van de functie. Tot slot zorg je voor opgeruimde en schone publieks- en werkruimten. De organisatie kent een sterke groei waardoor er voor geschikte kandidaten, die met de organisatie meedenken, meer dan voldoende ontplooiingsmogelijkheden liggen, enthousiasme en leergierigheid zijn dus van groot belang. Alles onder begeleiding van ervaren collega's.

Gedragscriteria

Creëer je eigen toekomst! Interesse?

Heb je interesse in de functie? Wil je nog meer over ons weten en zien? Kijk op www.fletcher.nl! Wij zijn enkel geïnteresseerd in super gemotiveerde kandidaten die streven naar een topproduct en een eindresultaat om trots op te zijn. Ben je bereid je handen uit de mouwen te steken en veel te leren, solliciteer dan middels de button.

Extra informatie

Plaats
Roden
Dienstverbanden
Stage

Roden | Groningen | Stage horeca | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.