Helaas, deze vacature is niet actief.

PEC Zwolle zoekt stagiair commerciële binnendienst/ticketing

Wij zoeken een stagiair die onze afdeling ondersteunt bij de dagelijkse werkzaamheden op de commerciële binnendienst/ ticketing.  Bijvoorbeeld het uitwerken van sponsorcontracten, het borgen van alle afspraken die in sponsorcontracten worden gemaakt, het reserveren van tickets voor wedstrijden en de bijbehorende afhandeling, etc. Daarna zijn er allerlei projecten die je zelf mag uitvoeren of waar je onderdeel bent van het projectteam en ben je onderdeel van de wedstrijdorganisatie op wedstrijddagen van het eerste elftal. Ben jij accuraat, stressbestendig, communicatievaardig zowel mondeling als schriftelijk? Kan jij goed zelfstandig werken en een echte doener die het ook leuk om een actieve rol te spelen op wedstrijddagen? Beschik je bovendien over een HBO werk- en denkniveau?Is dit helemaal jouw stageplaats en zoek je een stage voor de periode van augustus 2017 tot en met januari 2018, lees dan verder en solliciteer!PEC Zwolle biedt:

Beschrijving

Vacature omschrijving

Wij zoeken een stagiair die onze afdeling ondersteunt bij de dagelijkse werkzaamheden op de commerciële binnendienst/ ticketing.  Bijvoorbeeld het uitwerken van sponsorcontracten, het borgen van alle afspraken die in sponsorcontracten worden gemaakt, het reserveren van tickets voor wedstrijden en de bijbehorende afhandeling, etc. Daarna zijn er allerlei projecten die je zelf mag uitvoeren of waar je onderdeel bent van het projectteam en ben je onderdeel van de wedstrijdorganisatie op wedstrijddagen van het eerste elftal. Ben jij accuraat, stressbestendig, communicatievaardig zowel mondeling als schriftelijk? Kan jij goed zelfstandig werken en een echte doener die het ook leuk om een actieve rol te spelen op wedstrijddagen? Beschik je bovendien over een HBO werk- en denkniveau?

Is dit helemaal jouw stageplaats en zoek je een stage voor de periode van augustus 2017 tot en met januari 2018, lees dan verder en solliciteer!

PEC Zwolle biedt:

 • Een veelzijdige stage, binnen een jong en enthousiast team;
 • Leerzame stagebegeleiding;
 • Stagevergoeding;
 • Mogelijkheid tot bezoeken thuiswedstrijden PEC Zwolle.
Wie zoeken wij?
 • 3e of 4e jaars HBO opleiding richting commercieel medewerker / accountmanagement over andere relevatie opleiding;
 • Verantwoordelijkheidsgevoel;
 • Goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden;
 • Leergierig en flexibel ingesteld;
 • Aanwezigheid bij (thuis)wedstrijden;
 • 4 á 5 dagen beschikbaar.
Wat bieden wij?

Een stagevergoeding. De hoogte van de stagevergoeding is afhankelijk van het aantal uren dat je stage loopt.

Je mag alle thuiswedstrijden van het eerste elftal bijwonen en tijdens je stageperiode heb je recht op 4 extra toegangskaarten die je naar eigen keuze mag invullen.

 

Competenties
 • Accuraat;
 • Stressbestendig;
 • Communicatief vaardig, mondeling en schriftelijk.

Extra informatie

Plaats
Zwolle
Dienstverbanden
Stage

Gelderland | Stage marketing en communicatie | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.