Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Trainee Front Office Amsterdam

Noord-Holland | Stage

Beschrijving

Wij zijn per april 2017 opzoek naar een stagiair(e) om ons team bij de Front Office te ondersteunen.

De Front Office draagt zorg voor het gehele traject vanaf de ontvangst tot het uitchecken van de (internationale) gasten. Het verstrekken van informatie en het verlenen van service behoren tevens tot de werkzaamheden. Daarnaast verricht je bijkomende werkzaamheden zoals het verwerken van berichten en het aannemen van reserveringen. De receptiewerkzaamheden zullen gelijktijdig met een of meerdere collega's in wisseldiensten uitgevoerd worden.
Werk je graag zelfstandig, ben je communicatief sterk? Beheers je de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift? Beschik je over een goede kennis van Excel, solliciteer dan naar deze stageplaats.
 
Voor een goede introductie bieden wij trainingen aan. Hierbij wordt er aandacht besteed aan veiligheid, missie en wat is gastvriendelijk? Daarnaast geven wij ter kennismaking met Park Plaza Victoria Amsterdam jou samen met introduce een volledig verzorgd verblijf in ons hotel aan.
De stagevergoeding zal € 315,38 bruto per maand bedragen bij een 5-daagse werkweek. Tevens geven wij een huisvestingvergoeding van € 79,41 netto per maand aangezien wij geen woonruimte kunnen bieden.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Trainee Front Office Amsterdam

Wij zijn per april 2017 opzoek naar een stagiair(e) om ons team bij de Front Office te ondersteunen.De Front Office draagt zorg voor het gehele tra...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN