Helaas, deze vacature is niet langer actief

YoungCapital Hoofddorp zoekt een top stagiaire!

Hoofddorp | Noord-Holland | Stage HR | Stage | HBO | Universiteit

Op zoek naar een toffe stage plek waar je heel veel kunt leren én een top tijd kunt beleven? Kom dan stage lopen bij één van de leukste bedrijven van Nederland: YoungCapital! Vijf maanden lang (langer is mogelijk) kun je volledig onderdeel uitmaken van het team dat zich richt op alle logistieke opdrachtgevers, o.a. HelloFresh, DHL en PostNL! Klinkt goed toch? Check deze vacature voor alle informatie. Wij hopen je snel te spreken!

Functieomschrijving

Wij zijn op zoek naar een stagiair(e) voor ons logistieke team in Hoofddorp. Het gaat om de stageperiode in 2017 (februari of eerder). YoungCapital brengt organisaties in contact met het beste jonge talent op de markt. Met 30 vestigingen en circa 500 medewerkers zijn wij marktleider in recruitment voor de nieuwe generatie. Wij helpen jonge talenten hun plek op de arbeidsmarkt te veroveren en we helpen bedrijven daarmee te vernieuwen. Met ons team doen we dat voor alle logistieke klanten die ons team heeft in de regio West-Nederland. Denk hierbij o.a. aan DHL, HelloFresh en PostNL!

Als stagiair ondersteun je daarin ons team op gebied van recruitment, HR administratie en commercie. Een super leerzame en leuke kans dus, waarbij je één vaste stagebegeleider hebt die jou intensief gaat begeleiden! We bieden je veel mogelijkheden en tijd voor een leuke stage-opdracht.

Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden:

 • Ondersteuning van recruiters
 • Schrijven en plaatsen (online) van vacatures
 • Schriftelijke, telefonische en persoonlijke screening van sollicitanten
 • Personeelsadministratie
 • Contact onderhouden met werknemers
 • Bijhouden van diverse planningen
 • Meedenken over/uitvoeren van marketing-, sales- en businessplannen

Wat wij bieden:

 • Uitdagende werkzaamheden
 • Prettige en dynamische werkomgeving
 • Veel vrijheid en zelfstandigheid in je werkzaamheden
 • Stagevergoeding en dagelijks een geheel verzorgde lunch
 • Het leukste team van Nederland
 • Dé leerplek voor jouw toekomst zodat je nóg beter word

Wat wij vragen:

 • Je volgt een gerelateerde hbo- of wo- opleiding
 • Je bent vanaf februari 2017 beschikbaar (eerder is mogelijk)
 • Je bent energiek, professioneel, ambitieus én een echte aanpakker
 • Je bent zeer gemotiveerd, representatief en flexibel inzetbaar
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Je kunt onder druk presteren en denken in oplossingen en kansen
 • Je bent op zoek naar een club leuke collega's!

Wie wij zijn?

YoungCapital is de kickstarter van jong talent in het bedrijfsleven. Wij linken hoogopgeleid jong talent aan werkgevers. Tijdens de studie, vlak na het afstuderen of als young professional. Jonge talenten zijn de aanjagers van vernieuwing in het bedrijfsleven. Daarom helpen wij jongeren hun plek om de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen wij onder de labels YoungCapital, StudentJob International en YoungCapital Professionals. Met meer dan drie miljoen talenten in zeven landen, beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid. Je komt te werken in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat! Een indruk van onze organisatie:

Solliciteren:

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Hoofddorp
Dienstverbanden
Stage
Gepubliceerd op
14-11-2016

Helaas, deze vacature is niet langer actief

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

YoungCapital Hoofddorp zoekt een top stagiaire!

Op zoek naar een toffe stage plek waar je heel veel kunt leren én een top tijd kunt beleven? Kom dan stage lopen bij één van de leukste bedrijven v...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.