Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

De meest uitdagende Sales stage van Amsterdam

Amsterdam | Noord-Holland | Stage | Afstudeerstage | HBO | Universiteit

Wij zijn PrioTicket, een innovatieve snel groeiende start-up uit Amsterdam. Met ons product bieden we talloze bezoekers toegang tot alle fantastische plekken die Amsterdam rijk is. Elke dag opnieuw. We werken met een jong en ambitieus team vanuit ons fijne kantoor in hartje Amsterdam. Midden in een internationalisatietraject en met exceptionele groeiambitie zijn wij op zoek naar een gedreven stagiair. Iemand die zichzelf op diverse gebieden wil ontwikkelen en echt wil proeven van het professionele leven. Iemand die zich geroepen voelt ons team aan te vullen op het gebied van Sales.

Beschrijving


Priopass / PrioTicket

Wij zijn geen bedrijf met kaders en targets maar een team dat gezamenlijk een doel nastreeft onder het motto “work hard, play hard” . Wil jij zelf aan de knoppen zitten; rechtstreeks verantwoordelijk zijn voor je eigen doelen en resultaten; en van een geweldige opportunity gezamenlijk een succes maken. Reageer dan via onderstaande button.


Ons bedrijf bestaat sinds 2014 en sindsdien is het een Roller coaster richting de top van de toeristische markt. PrioTicket is een platform waar hotels hun gasten kunnen verrassen met een persoonlijk welkom en volledige service voor tijdens hun verblijf. Dit doen we in samenwerking met verschillende partners als A’dam Tower, Accor hotels, Amsterdam Nightlife, Club Air, Club Escape, NH hotels, het Van Gogh Museum, de Heineken Experience en nog véél meer.

Tijdens je stage zal je starten in een ondersteunende rol waarbij onze salesmanager je wegwijs maakt in de verschillende werkzaamheden en processen. Gedurende je stage zal je de verantwoordelijkheid krijgen over je eigen projecten zodat je daadwerkelijk praktijkervaring opdoet. Hierbij kan je bijvoorbeeld denken aan het ontdekken en opbouwen van nieuwe relaties (sales) en/of het onderhouden en verbeteren ervan (account management). Het opzetten, uitvoeren en beheren van verschillende promotiecampagnes en prijsvragen. Voor deze partners wordt je ook het eerste aanspreekpunt, het visitekaartje van ons bedrijf. Bovendien vorm je de spil tussen de klantwens en onze mogelijkheden. Hierin werk je nauw samen met de klant en met onze teams in software development zodat we onze partners de beste oplossingen kunnen bieden.

Ons team

We werken letterlijk elke dag aan groei. Dit doen we samen. Met een team van 7 of 26 (inclusief ons team van developers) jonge en ambitieuze professionals. In een informele werksfeer die de professionaliteit niet in de weg staat. Waar je heel veel leert en elke dag uitgedaagd wordt. Midden in de actie van een jong, snel groeiend bedrijf. We zoeken daarom niet naar een specifiek CV maar naar een teamspeler met de juiste energie, skills en motivatie. Natuurlijk hou je ook van een gezellige borrel op ons dakterras of bij één van onze buren. Daarnaast kan je altijd even stoom afblazen op onze tafeltennis tafel.

Jouw profiel

Boven alles ben je ondernemend, punctueel en kun je goed luisteren. Je hebt aantoonbaar commerciële ervaring of een goede motivatie hiertoe. Je geniet van het goed faciliteren van het team en onze partners. Het is een pré als je affiniteit hebt met IT en internet, maar geen must. Je bent óf zeer getalenteerd en kersvers óf je hebt enige werkervaring in sales of account management in een B2B markt. Je bent initiatiefrijk en oplossingsgericht: want wat het probleem ook is, jij lost het op. Hierbij kan je natuurlijk rekenen op onze volledige support. Je bewaart overzicht, schept orde in chaos. Je hebt een vlotte, representatieve persoonlijkheid. Je bent bezig met een opleiding op HBO/WO niveau en je beheerst je Engels meer dan voldoende.

  • Ondersteunen van de sales manager
  • Bijdragen aan het bouwen en onderhouden van prettige, duurzame relaties met bestaande klanten en partners
  • Uitbreiden en versterken van onze markt door het ondersteunen bij de opbouw van nieuwe relaties
  • Verlenen van uitstekende service, zowel proactief als reactief (d.w.z. bij binnenkomende klantvragen)
  • Gestructureerd bijdragen aan de technische ontwikkeling van het product via feedback vanuit de markt
  • Opzetten, beheren en uitreiken van diverse sales verhogende initiatieven naar onze partners toe.
  • Bijdragen aan de salesorganisatie en aan de gestelde salesdoelen, inclusief de rapportage die hierbij hoort.
  • Verzorgen van klantgerichte producttrainingen en presentaties (deels op locatie)
  • Werken aan een optimaal resultaat samen met collega's bij software development en marketing.

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage, Afstudeerstage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

De meest uitdagende Sales stage van Amsterdam

Wij zijn PrioTicket, een innovatieve snel groeiende start-up uit Amsterdam. Met ons product bieden we talloze bezoekers toegang tot alle fantastisc...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.