Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Stagiair Design in Amsterdam

Amsterdam | Noord-Holland | Stage marketing en communicatie | Stage | Afstudeerstage | Middelbare school | MBO | HBO

Vente-Exclusive.com werd in 2007 opgericht en is marktleider in online flashverkopen in Nederland en België. Als besloten club biedt Vente-Exclusive.com haar leden exclusieve toegang tot verkopen van topmerken in fashion en lifestyle, die voor sterk verlaagde prijzen worden aangeboden. Dankzij onze partnerships met meer dan 700 populaire merken zorgen we voor een wisselend, gevarieerd en trendy aanbod. We tellen nu ruim 4 miljoen tevreden leden. De afgelopen jaren bekroonde het grote publiek ons herhaaldelijk met prijzen, waaronder de Award voor Beste Webshop, de BeCommerce Award en een Thuiswinkel Award. Een compliment waar we enorm trots op zijn, want we werken er hard voor met ons gedreven team. Vente-Exclusive.com is een jong, maar professioneel en zeer ambitieus bedrijf. Ons team is verdeeld over het hoofdkantoor vlakbij Brussel en een kantoor in Amsterdam. Binnen ons team heerst een prettige werksfeer waar commercie, resultaat, ondernemerschap en hard werken centraal staan. Wil jij snuffelen aan de werkwijze van de marktleider in online privéverkopen van mode- en lifestyleartikelen in de Benelux? En loop je over van creativiteit? Dan ben je aan het juiste adres, want we zijn op zoek naar een ambitieuze stagiair Design!

Beschrijving

De functie

Als Stagiair Design werk je nauw samen met de designer, copywriters en diverse marketing collega's. Als stagiair design zal jij mede verantwoordelijk worden voor alle intern te ontwikkelen grafische en tekstuele uitingen die bijdragen aan het commerciële succes van vente-exclusive.com. Je ondersteunt het marketing team en de designer wordt jouw directe aanspreekpunt. Je krijgt de ruimte om interne opdrachten zelfstandig uit te voeren volgens de vente-exclusive.com corporate identity. Denk hierbij aan het ontwikkelen van interne en externe bannering, e-mailcampagnes, minisites en offline uitingen. Daarnaast verwachten we dat je het marketing team inspireert en voorstellen doet om de klantbeleving vanuit een creatief en grafisch oogpunt te verbeteren. Volg jij een grafische of marketing hbo-opleiding en kun je niet wachten om aan de slag te gaan, wacht dan niet langer en solliciteer!

Je competenties

Je bent initiatiefrijk, klantgericht, creatief, flexibel, sociaal vaardig en niet snel van je stuk te brengen. Je hebt een hoog verantwoordelijkheidsgevoel en een echte ''hands-on'' mentaliteit, daarnaast vindt je het leuk om samen te werken en te organiseren.

Je profiel

 • Mbo en/of Bachelor werk- en denkniveau (Marketing/Grafisch/Design opleiding)
 • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en een goede beheersing van het Engels.
 • Je bent communicatief sterk (zowel mondeling als schriftelijk)
 • Goede kennis van Adobe Creative Suite
 • Beheersing van Word, Powerpoint en Excel
 • Passie voor e-commerce

Ons aanbod

 • Een inspirerende werkomgeving bij een snel groeiend e-commercebedrijf
 • Een gevarieerde functie waarin je veel gaat leren
 • Professionele begeleiding
 • Je maakt deel uit van een jong, dynamisch en ambitieus team
 • Een minimale stageperiode van 3 maanden

Extra informatie

Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO
Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage, Afstudeerstage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Stagiair Design in Amsterdam

Vente-Exclusive.com werd in 2007 opgericht en is marktleider in online flashverkopen in Nederland en België. Als besloten club biedt Vente-Exclusiv...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.