Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Commercieel medewerker in Amsterdam

Amsterdam | Noord-Holland | Stage toerisme en sport | MBO | HBO

Beschrijving

Wat is Madame Tussauds?

Madame Tussauds is een interactieve attractie waarin wassenbeelden van beroemde mensen tentoon worden gesteld. Madame Tussauds is onderdeel van Merlin Entertainments plc., een organisatie met meer dan 100 attracties waaronder The Dungeons, SEALIFE, The London Eye, en LEGOLAND. Naast Amsterdam kun je Madame Tussauds ook vinden in New York, Berlijn, Wenen, Londen, Blackpool, Washington DC, Las Vegas, Hollywood, Sydney, Tokyo, Shanghai, Hong Kong, Wuhan, Beijing, San Fransisco en Bangkok.

Merlin Entertainments streeft er naar om elk van haar 60 miljoen gasten een verrassende beleving te bezorgen, met een uitstekende persoonlijke service en steeds vernieuwende attracties.

Wat houdt de functie van commercieel medewerker in?

Als commercieel medewerker ben jij het visitekaartje van de attractie. Je verwelkomt de gasten met een brede glimlach en zorgt voor een optimale beleving. Je bent het gezicht van onze attractie. Daarnaast is het jouw taak om diverse producten te verkopen aan onze gasten. In een dagelijks wisselend team vul je afwisselend de volgende functies in:

 • Memory Lane 
  Memory Lane is onze souvenir shop. Gasten kunnen hier een aandenken kopen aan hun bezoek aan Madame Tussauds. Jij staat hier als actief verkoper om ervoor te zorgen dat gasten met een lach en een volle tas naar huis gaan.
 • Receptie 
  Als receptionist ben je in het bijzonder verantwoordelijk voor het verkopen van kaarten, maar ook tickets voor The Amsterdam Dungeon én voor het verkopen van ons speciale guidebook.
 • Waxing
  Als Waxer maak je onderdeel uit van een unieke beleving! Gasten kunnen hier een wassen model van hun hand laten maken. Aan jou te taak om hier zoveel mogelijk van te verkopen en de beleving onvergetelijk te maken.
 • Fasescan
  In dit unieke souvenir kunnen gasten een foto van zichzelf laten branden. Je maakt speciale 3D foto’s van de gasten die je vervolgens door middel van een laser in een glazen blokje brand ter vereeuwiging.
 • Streetseller en Queuejumper
  Als Streetseller en Queuejumper sta je direct voor onze prachtige attractie.
  Als Streetseller spreek je mensen aan of ze naar Madame Tussauds willen komen.
  Als Queuejumper biedt je gasten die in de rij staan de mogelijkheid om de rij over te slaan.

Wat vraagt Madame Tussauds van haar commercieel medewerkers?

 • Wij zoeken gastvrouwen en gastheren die tevens als actief verkoper op de vloer kunnen staan. Je bent het gezicht van alles wat Madame Tussauds uitdraagt. Je bent een commercieel dier: verkopen zit in je bloed en je ziet targets als een uitdaging 
 • Gastvriendelijkheid zit in je bloed
 • Je staat open voor nieuwe werkzaamheden
 • Je hebt een grote mate van verantwoordelijkheid
 • Je hebt een representatief uiterlijk
 • Stress komt niet voor in je vocabulaire
 • Je weet wat verkopen is
 • Je kunt persoonlijke doelen stellen en overtreffen
 • Je hebt een extraverte persoonlijkheid
 • Je neemt initiatief

Wat biedt Madame Tussauds?

 • Madame Tussauds is een wereldwijd gerenommeerd merk dat bekend staat om haar unieke belevenis. Daarnaast zijn wij een toegewijd team waarin we jou hopelijk graag kunnen verwelkomen. 
 • Een dynamische werkomgeving in het hart van Amsterdam 
 • Werken in een jong en energiek team
 • Afwisselende werkzaamheden op dagelijkse basis
 • Individuele én teambonussen aan de hand van je performance op de werkvloer
 • Een reiskostenvergoeding van 50% als je buiten Amsterdam woont
 • Training in hospitality, sales en experience
 • Een startsalaris van €8,82 bij een leeftijd van 23 jaar of ouder

Wil jij ons team komen versterken? Have you got what it takes?

Je bent bereid om te werken in het weekend en op feestdagen. Daarnaast is het voor jou geen probleem om vakantie te nemen buiten de zomermaanden. Je werktijden wisselen, maar deze kunnen liggen tussen 8:45 uur en 21:00 uur. Wil jij ons team komen versterken? Stuur dan een mail met motivatie en CV naar
[[zinet.yilmaz@madametussauds.nl|zinet.yilmaz@madametussauds.nl]]

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO, HBO
Plaats
Amsterdam

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Commercieel medewerker in Amsterdam

Wat is Madame Tussauds? Madame Tussauds is een interactieve attractie waarin wassenbeelden van beroemde mensen tentoon worden gesteld. Madame Tuss...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.