Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Stagiair Inkoop in Amersfoort

Utrecht | Stage marketing en communicatie | Stage

Bij FrieslandCampina Corporate Procurement, onderdeel van FrieslandCampina Corporate Centre in Amersfoort, zoeken we... Enthousiaste stagiair inkoop Zoek jij een stage waarbij je niet alleen meeloopt, maar ook echt...

Beschrijving

Bij FrieslandCampina Corporate Procurement, onderdeel van FrieslandCampina Corporate Centre in Amersfoort, zoeken we een

Enthousiaste stagiair inkoop
 
Zoek jij een stage waarbij je niet alleen meeloopt, maar ook echt zelfstandig meewerkt? Ontdek dan de dynamische wereld van FrieslandCampina als Stagiair Inkoop.
 
Binnen onze afdeling Procurement (inkoop) hebben we een strategisch project opgestart, waarin we bezig zijn met het in kaart brengen en uitwerken van alle Contingency plannen met onze leveranciers binnen onze organisatie. Jouw opdracht wordt het verzamelen van contingency plannen die je samen met het team gaat evalueren. Daarnaast wordt er meegeholpen in het uitrollen van de vernieuwde procedure. Hierbij maak je ook rapporten en ga je bezig met het vernieuwen van de rapportagetool. Tijdens je stage zal je contact moeten hebben met leveranciers, hiervoor is Engels een pre.
Voor deze opdracht willen we een proactieve student inzetten. Heb jij affiniteit met Procurement & Contingency en wil je een schat aan waardevolle werkervaring opdoen? Kom dan in deze stage ons team in Amersfoort versterken.
 

Functie-eisen

In aanvulling op de bovengenoemde ervaring en vaardigheden beschik je ook over:

  • Relevante opleiding of studie;
  • Zelfstandige werkhouding, initiatiefrijk, secuur en flexibel;
  • Goede communicatie vaardigheiden in het Nederlands en Engels.
Arbeidsvoorwaarden

FrieslandCampina beloont niet alleen in geld. We bieden een interessante en leerzame stage-/afstudeeropdracht waar je je ontwikkelt binnen jouw vakgebied. Je krijgt veel verantwoordelijkheid en kunt uiteraard rekenen op een goede begeleiding en een passende stagevergoeding. Zo leer je tenslotte het meest.
 

Bedrijfsomschrijving

Bij FrieslandCampina delen we met 21.000 medewerkers de passie om meer uit melk te halen en om mensen verder te helpen in het leven. Met onze merken - ruim 30 - bereiken we miljoenen mensen in meer dan 100 landen. FrieslandCampina heeft business groups en werkmaatschappijen met vestigingen in de hele wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amersfoort.
 

Contactinformatie

Solliciteer via onderstaande button met een motivatiebrief en jouw CV, indien jouw profiel overeenkomt volgt er een gesprek.
 
Heb je vragen over bovenstaande functie of wil je gewoon wat meer weten over FrieslandCampina?
Voor meer informatie over deze stage kun je contact opnemen met:
Louise van Arem, Business Analyst, Procurement Business Services,
Tel: 033 713 2923, E-mail:
 

Extra informatie

Plaats
Amersfoort
Dienstverbanden
Stage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Stagiair Inkoop in Amersfoort

Bij FrieslandCampina Corporate Procurement, onderdeel van FrieslandCampina Corporate Centre in Amersfoort, zoeken we... Enthousi...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.